O nas

Właścicielem marki Pantor jest firma Sputnik, która istnieje na rynku od ponad 20 lat. Zebrane przez ten czas doświadczenie pozwoliło na stworzenie oferty wpasowującej się w różne gusta klientów i spełniającej potrzeby tych najbardziej wymagających klientów. Pełna kontrola nad całym procesem produkcyjnym daje nam gwarancję dostarczenia do klienta produktu najwyższej jakości.

Dzięki odpowiednio dobranemu produktowi i rzetelnej obsłudze zaufały nam największe sieci marketów w Polsce i na świecie a także deweloperzy, inwestorzy czy lokalni partnerzy handlowi.

STWORZONE OD PODSTAW

W POLSCE

Najlepsze drzwi na wejście

Design Design

Naszą wizytówką są nowoczesne formy, zaprojektowane z myślą o polskim budownictwie. Jednak nasza oferta zawiera również modele w stylu klasycznym.

Technologia Technologia

Nasi technolodzy codziennie pracują nad ulepszeniem oferowanych przez nas produktów. Czy znasz już z technologię NANO ADVANCE?

Produkt Polski Produkt Polski

Cały proces produkcyjny naszych drzwi odbywa się w Polsce. Polska jakość i kapitał w zasięgu ręki.

Współpraca Współpraca

Możesz na nas liczyć na każdym etapie współpracy. Zapytaj nas o produkt, logistykę, serwis oraz wsparcie marketingowe.


Firma SPUTNIK DOORS T. PASTWA SPÓŁKA KOMANDYTOWO-AKCYJNA realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich pt. „Wdrożenie technologii wytwarzania drzwi stalowych o nowej konstrukcji i ulepszonych parametrach termoizolacyjnych”

Projekt polega na wdrożeniu własnej technologii wytwarzania drzwi stalowych zewnętrznych, opartych o autorską zautomatyzowaną linie technologiczną wytwarzania skrzydeł drzwiowych o podwyższonych parametrach izolacyjności cieplnej.

Wartość projektu: 25 385 000,00 zł

Dofinansowanie projektu z UE: 11 423 250,00 zł